pierwotny

MANI LOVE

Cinematic Wedding Films

strzalka

“Kiedy nap­rawdę zap­ragniesz miłości – będzie ona cze­kać na ciebie.”

Oscar Wilde 

10504905_10202496870364794_4096711356523897678_o

O mnie

Życie składa się z wielu momentów – tak jak film ślubny. Specjalnie dla Was tworzę je w najlepszej jakości i stylu. Cechuje mnie indywidualne i kreatywne podejście. W ten najważniejszy dzień liczy się przede wszystkim wasz komfort – dlatego pracuję cicho i dyskretnie, a gdy trzeba służę niezbędnym wsparciem. Kocham swoją pracę, bo jestem niepoprawnym romantykiem, a każde zlecenie to dla mnie nowa historia do opowiedzenia. Zapraszam do zapoznania się z moim pozaślubnym portfolio oraz BIO.

Oferta

Film

Sprzęt

Pełnoklatkowa lustrzanka (DSLR, Sony) z zestawem jasnych obiektywów. Klasa sprzętu pozwala na dyskretne zarejestrowanie uroczystości i nie krępuje Pary Młodej i gości. System stabilizacji zapewnia statyczne filmowe ujęcia. Każdy film przechodzi przez spersonalizowany proces postprodukcji, który nadaje mu niepowtarzalny charakter.

 

Reportaż Ślubny

Reportaż trwa około 45 min. Jego scenariusz zależy od indywidualnego charakteru ślubu oraz ustaleń z Parą Młodą. Składa się z kilku rozdziałów, każdy ma oddzielny charakter oraz dopasowaną według preferencji ścieżkę dźwiękową. Nowoczesny montaż nadaje produkcji dynamiki i świeżości. Przykładowe elementy: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo rodziców,przysięga małżeńska w kościele, życzenia, pierwszy taniec, zabawa na weselu, tort weselny, oczepiny. Do reportażu w pakiecie dochodzi kilkuminutowy teledysk z najpiękniejszymi momentami z Waszego dnia.

 

Dodatki

Historia poznania Pary Młodej, Podziękowania dla rodziców, Slideshow, Plener, Teledysk ślubny, Wywiady z gośćmi podczas wesela, Nowoczesne Video zaproszenia ślubne.

Napisz i sprawdź dostępność terminu.

Masz więcej pytań? Interesują Ciebie wolne terminy na film ślubny? Wyślij wiadomość, skontaktujemy się i umówimy osobiście na niezobowiązujące spotkanie, gdzie omówimy najważniejsze szczegóły.

Elżbieta Manuiło – Studio Manilov

Numer NIP 5552027264
Numer REGON 366147449
ul. Łanowa 3a lok. 5, 89-620 Chojnice
+48 662950098